Alternatywne Centrum Zdrowia

Byliśmy częścią sieci Biorezonans24.eu i wspomagaliśmy w rewitalizacji od 23.01.2017 do 31.07.2018. Wykonaliśmy już ponad 2000 sesji rewitalizacyjnych, na podstawie których powstało narzędzie wspomagające diagnostykę Ankieta Różnicująca Objawy, które ma dokładność ponad 70%.

Punkt biorezonansu w Cieszynie prowadził inżynier informatyki, licencjonowany fizjoterapeuta - CV Przemysław Knycz.

Ekipa Biorezonans24.eu - Jędrzychowice, Rudzica i Gdynia:


Współpracujemy z:
Centrum Terapeutyczne Max Hemp


Informujemy, że nasza firma nie prowadzi działalności medycznej, nie stawia diagnoz medycznych i nie leczy w rozumieniu medycyny akademickiej. Prowadzone są wyłącznie testy biorezonansowe i biorezonansowe usługi niekonwencjonalne. Nie zastępują one wizyty lekarskiej i badań medycznych.

Test stwierdza jedynie obecność specyficznych drgań biorezonansowych danego obciążenia, których istnienia nie potwierdza oficjalnie nauka. Gabinet nie ponosi tez odpowiedzialności za porównywanie uzyskanych wyników testów z testami wykonywanymi w innych placówkach paramedycznych, w tym również tych wykorzystujących urządzenia biorezonansowe. Wyniki uzyskiwane w innych placówkach mogą się różnić i są zależne od doświadczenia osoby wykonującej testy oraz przyjętej metody i jej interpretacji

Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze Centrum. Mamy nadzieję, że nasze doświadczenie pomogło zrozumieć Państwa problem i znaleźć drogę do jego rozwiązania :-)

--> Wróć na stronę główną -->